O mnie

Nazywam się Magdalena Koziarek i na co dzień pracuję w dużej firmie. Moi synowie uważają, że głównie stukam w klawiaturę. Prywatnie uwielbiam czytać. Od kiedy pamiętam, książka towarzyszy mojemu życiu. Swoją pasją staram się zarazić własnych synów – i chyba nawet mi się to udało. Lubimy czytać wspólnie i lubimy o książkach dyskutować.

Czytanie to dla mnie sposób na bycie razem, na pogłębianie więzi. Mam nadzieję, że Tymek i Piotruś, którzy teraz chętnie ze mną o książkach rozmawiają, będą mieli ochotę czytać książki i rozmawiać o nich także za kilka, kilkanaście czy kilkadziesiąt lat. 

Czytamy to, co się mi podoba. Czasami są to nowości, czasami książki wydane przed wielu laty. Nie o każdej książce piszę na blogu — brakuje czasu. Nie staram się także chłopców ograniczać w ich wyborach, ale pokazywać, czym różni się dobra książka od kiepskiej. Książki pokazane na bloga wybieram sama – piszę raczej o tym, co się spodobało, ale nie ukrywam minusów i wad. Czasami krytykuję. Nie piszę recenzji na czas, bo nie umiem. Wpisy pojawiają się rzadko – choć staram się nad tym pracować i zwiększyć ich częstotliwość, ale lubię pisać, gdy już książkę przemyślę i przetrawię. 

Lubię rozmawiać o książkach, więc z radością przeczytam wszystkie komentarze i wiadomości – i na pewno na nie odpowiem.

Można do mnie pisać na adres: magdalena.koziarek@gmail.com